Войти

Ужгородські тхеквондисти гідно показали себе на Кубку України

З 4 по 6 листопада в місті Рівному проходив міжнародний турнір з тхеквон-до "Ukraine open cup".

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 14 областей України, а також збірні Молдови і Болгарії.

Ужгород представляла команда «KOROLOVYCH TEAM» у складі 11 спортсменів, які здобули: 3- золотих, 1- срібну, 4- бронзові нагороди.

Володарями Кубку України стали Псайко Камілла, Бушко Дмитро та Станіслав Сембер., а 2-е місце посіла Баранова Софія.

Марк Кобзар, Еміль Станко, Сергій Шапошніков та Дмитро Бушко стали бронзовими призерами відкритого Кубку України.

З гідністю представляли Ужгород Олексій Рошканюк, Єгор Терновенко, Олександр Гранчак та Дмитро Рябінчак, які в рівних боях поступились своїм досвідченим противникам.

В Ужгородськом районі був відмічений стрімкий розвиток тхеквон-до, тому голова Закарпатського обласного осередку «Всеукраїнського союзу тхеквон-до» Владислав Королович подав заявку для проведення наступного міжнародного турніру з таеквон-до «UKRAINE OPEN 2017» в місті Ужгороді.